تبلیغات
شب شکن - نوشتار کامل سی دی دوا /مهندس دژاکام
 
شب شکن
درمان قطعی اعتیاد و وابستگی به مصرف سیگار با متدDST
نوشتار کامل سی دی دوا (مهندس دژاکام) 


مریض همیشه وجود دارد و برای درمان بیمار باید هرنوع دوایی که موثر است بیابید منظور راه را که خود میدانید ولی بنیان کار نهفته است به قول دوستمان که میگوید شفا خانه حتما نباید دوا خانه هم باشد زیرا شفارا آفریدگار میدهد و دوا را آدمی زاد حتما متوجه بحث ما میشوید ما در سرعت حرفی نزدیم ، میخواهیم یه کمی در مورد بیماری حرف بزنیم برای اینکه بهتر این مطلب را متوجه بشیم میاییم در مورد تعمیر اتومبیل و تغیراتی که بیرون بدن اتفاق می افتد را با جسم مقایسه میکنیم....بسم الله الرحمن الرحیم

دستور جلسه ی امروز دوا است البته به هیروئین های سابق دوا میگفتند و البته دوا هم بود چون هروئین اول دارو بود دیگه به همین دلیل هروئینی های قدیمی به هروئین میگن دوا. خوب بحثی را که امروز مورد کاووش قرار میدهیم سخنان بین استاد و شاگرد است که در تاریخ 78/11/11 انجام میشود . من مطلب را میخونم بعد صحبت میکنیم.

ما همه خوب هستیم و به امورات جاریه مشغول با همراهان خود قدری در مسائل بحث داریم و برای انجام ان ها از نیروی الهی  یاری میطلبیم در مورد انجام وظایف فی مابین یعنی همان کارهای بین ما و شما کل را عرض میکنیم میدانیم که با معذورات هم برخورد مینمایید اما میدانیم که در طلب چه مسائلی نهفته است که بایستی جلو بروید زیرا با جلو رفتن گره یا بند ها ارام ارام باز و راه  هموار میگردد برای تکمیل این موضوع قدم های استوار تری بردارید تا خدایی نکرده به سستی نرسد زیرا آن طوری که میدانید مریض همیشه وجود دارد و برای درمان بیمار باید هرنوع دوایی که موثر است بییابید منظور راه را که خود میدانید ولی بنیان کار نهفته است به قول دوستمان که میگوید شفا خانه حتما نباید دوا خانه هم باشد زیرا شفارا آفریدگار میدهد و دوا را ادمی زاد حتما متوجه بحث ما میشوید ما در سرعت حرفی نزدیم ، میخواییم یه کمی در مورد بیماری حرف بزنیم برای اینکه بهتر این مطلب را متوجه بشیم میاییم در مورد تعمیر اتومبیل و تغیراتی که بیرون بدن اتفاق می افتد را با جسم مقایسه میکنیم خوب اگر لاستیک اتومبیل شما خراب بشه مشکل از چیه ؟ از لاستیک است دیگه لاستیک رابر میداریم میبریم آپاراتی و پنچر گیری میکنیم و مشکل حل میشود یا اگر پشت بام شما سوراخ باشد وقتی آب چکه میکند مشکل از کجاست؟ از خود پشت بام است میخوایم مشکل را حل کنیم چی نیاز داریم؟ یه مقداری سیمان یه مقداری قیر و یه مقداری گونی میخواییم یا یه مقداری سیمان میخوایم یا ایزوگام و حرارت که آن را به پشت بام بچسبانیم. یه موقعی شیر آب چیکه میکند اینجا مشکل کجاست؟ مشکل در خود شیر آب است چه چیزی نیاز دارد فقط واشر چیزی دیگری به جز واشر نیاز ندارد یا رادیاتور ماشینتون سوراخ شده و آب چیکه میکند مشکل کجاس؟ مشکل در خود رادیاتور است حالا اونجا موارد مورد نیاز چیه؟ چسب نیست چون وقتی چسب را زدیم چون بعد از یک هفته حرارت میره بالا چسب کنده میشه پس چی لازم داریم؟ لحیم یا جوش باید با لحیم کردن یا جوش دادن اون سوراخ را بگیرییم پس تا اینجا فقط خرابی بود در یک جا یک خرابی به وجود آمد و ما آن خرابی را درست کردیم حالا شما میان صبح میشینین پشت اتومبیلتون استارت میزنید روشن نمیشه خرابی در کجاست در استارت نه ممکنه خرابی در باطری باشه یا استارت میزنیم روشن نمیشه ممکنه بنزین نداشته باشه ماشین یا پمپی که بنزین را میرسونه خراب باشه. یا لوله داریم لوله  ی آب گرم این لوله ها سالی یک بار میگیره ایراد از لوله است؟ نه ایراد از آب است چون در آب مواد وجود داره املاح وجود داره گچ وجود داره باعث میشه وقتی وارد لوله شد املاح در آن جمع بشن و موجب رسوب بشن .یک جاهایی در ماشین آلات صنعتی همینطور است یا خرابی ها مربوط به یک نقطه هستند یا خرابی ها مربوط به جای دیگری هستند یا مثل استارت ماشین است یا مثل لوله است که خرابی از جایی دیگر است که اگر بگردین میتوانید مثال های دیگری پیدا کنید.

حالا خرابی هایی که در قسمت ماشین بوجود میاد حالا خرابی هایی بهش میگیم یا رفع اشکال عنوان مختلفی ما بکار میبریم این خرابی و اشکالاتی که در انسان بوجود میاد ما بهش میگیم بیماری بیماری یعنی یک نقص یک اشکال که در بدن انسان بوجود آمده این را دیگر بهش نمیگن خرابی نمیگن در بدن انسان خرابی بوجود آمده یا دندانش خرابه البته میگن دندان خرابه یا نمیگن مغزش خرابه و بهش تعمیرات نمیگن مثلا وقتی دستگاه هایی را درست میکنن بهشون میگن تعمیرکار یا مهندس یا تعمیر گر یا تعمیر کننده ولی برای انسان برای پزشک میگویند بقوله امروزی ها یا بهش دکتر میگن.

بیماری ها به دو دسته تقسیم میشوند یکی بیماری های جسمی هستند : که مثل روده اس ، معده ،چشم ، دندان اینهاست که میگن بیماری های فیزیولوژی جسمی یک سری بیماری هایی هستند که روحی روانی هستند مثلا کسی که افسرده است ، دو شخصیتی است یا کسی که توهم داره یا کسی که جنون داره این ها را به بیماری های روانی دسته بندی میکنیم .

چگونه میشه یک بیماری در جسم بوجود میاد ؟بحث ژنتیک را میذاریم کنار. همونجوری که در قسمت تعمیرات یک نقصی وجود دارد اگر مجموعه ی این سیستم مجموعه ی ماشین ما که همون جسم است یا روح و روان ما است درس یک نقصی بوجود بیاد و از تعادل خارج بشه ما بهش بیماری اطلاق میکنبم یعنی در قسمت جسم هر چیزی تعریف شده است هر چیزی در هر قسمتی یک تعریف خاصی دارد که از اون تعریف خارج بشه مشکل ایجاد میکند تعریف شده یعنی چه ؟ حرارت بدن باید چقدر باشد ؟ 37/5 باید باشه حالا اگر نیم درجه بالا و پایین بشه ایراد نداره ولی اگر شد 39 یا شد 35 با مشکل مواجه میشود یا فشار فشار معمولا روی 12 یا 11 است اگر فشار بالا و پایین بسه مثلا بشه 19 با 20 دیگر مشکل ساز میشود فرقی نمیکند هر قسمتی را که نگاه میکنیم مشخصه مقدار گلوبول های سفید مشخصه مقدار چربی خون مقدار قند همه مشخص هستند همه چیز تعریف سده است و در محدوده ی خودس قرار دارد از این مرحله عبور کند بهش بیماری اطلاق میگردد .

بیماری از نظر من حالا کسی که پرت میشه یا میره زیر ماشین به اون کاری نداریم کسی که بیمار میشه باید از یک سری تعادل ها خارج بشه باید یک سری مواد کم بشه این بدن ما از چی ساخته شده ؟ بدن ما از گل کوزه ساخته شده از خاک ساخته شده یعنی کلیه ی موادی که در خاک است در بدن ما هم است مثلا خون ما از آهن، استخون ما از کلسیوم است مغز ما از فسفر است و خیلی مثل منگنز داریم کلسیوم داریم پتاسیم دارم اون جدول مندلیف است اکثر اون عناصر را ما در بدن داریم حتی اسید هم در بدن داریم پس مجموعه ای از عناصر مختلف و متعدد جسم ما را تشکیل داده اند حالا مثلا اگر کلسیم کم باشد انسان پوکی اسخوان میگیره حالا اگر کلسیم زیاد باشه در بدن یک بیماری دیگه بدن میگیره اگر آهن کم باشه در بدن کم خونی میگیره آدم اگر هم آهن زیاد باشه در بدن یک بیماری دیگه میگیره اگر هر کدوم از این ها کلسیم منگنز پتاسیم آهن و... کم یا زیاد بشن در بدن موجب یک بیماری در بدن میشود پس کل سیستم بدن تشکیل شده از مواد های متعدد و گونان در قسمت های مختلف.

ارتباطات درونی چه جوریه؟ میگیم مگر که ما ارتباطات درونی هم داریم ما یک چیزی داریم به عنوان مثانه یک چیزی داریم به عنوان روده یک چیزی داریم به عنوان کلیه یک چیزی داریم به عنوان کبد نمیدونم قلب شش ، ریه این ها هرکدام یک کار خاصی را انجام میدهند کی به اینها دستور میده این کار خاص را انجام دهند ؟ معمولا بیستر آن را از مغز دستور میگیرند یکسری کارها را خودشون انجام میدهند یک سری هم از مغز دستور میگیرن مثل کشور ایران که استان های متعدد داریم که یک سری کارها را خودشون انجام میدهند و یک سری دستورات را هم از مرکز میگیرن از کاخ ریاست جمهوری میگیرن یا از بالاتر میگیرن پس در تمام اجزای بدن ما هم همینطور است پس اگر دستوراتی که از مرکز میاد عوضی بیاد اون سیستم دچار پریشانی میشه مشکل میشه و اگر دستوراتی که از مغز برای قلب میاد برای معده میاد اشتباه بیاد دچار مشکل میشه ، این دستورات توسط چی می آیند؟ توسط یک سری سیستم عصبی میان که میگن چکار بکن چکار نکن ، این سیستم عصبی بر دو مبنا کار میکنن یا برمبنای الکتریکی کار میکنه ، الکتریکی مثل تلگراف های قدیمی بود یا اینجوری انجام میگیره به وسیله ی الکتریسیته یا به وسیله ی یک سری مواد شیمیایی یا مقدار شیمیایی کم میسه یا زیاد میره اطلاعات را چکار میکنه منتقل میکنه. این یک سری از اطلاعات است .

یک سری اطلاعات دیگه هماهنگی دستگاه ها باهم است میگیم مگر همانگی هم باید انجام بدن بله وقتی ریه داره اکسیژن را میگیره داره دم و باز دم میکنه احتیاج به خون داره به سوخت داره حالا این سوخت از کجا میاد از قلب میاد حالا چقدر سوخت لازم است اگر سوخت کم برسه از قلب نمیتونه کارش را درست انجام بده اگر هم زیاد برسه باز هم نمیتونه درست کارس را انجام بده . کلیه داره کار میکنه و مازادش را داره میده به مثانه حالا وقتی مثانه پر میشود باید کلیه بفهمد که مثانه پر شده است باید سرعتش را کم و زیاد کنه نمیتونه بگه به من ربطی نداره و برای خودش هی تولید کنه باعث انفجار و ترکیدن مثانه میشه باید کنترل کنه ببینه چقدرش اومده توی مثانه بعد بگه کافیه یواش تر حرکت کن ، سبک تر کار کن یا آرام تر کار کن یا به سمت های دیگه مثلا به کبد یه دستورات دیگه میده .
یک همانگی هایی این دستگاه ها و اجزای بدن باهم دارن که اون چیزی که اطلاعات بدن را رد و بدل میکند بهش میگیم مدیاتور گفتیم هورمون ها یا مدیاتور ها که اطلاعات را بین خودشون رد و بدل میکردند پس در اینجا نتیجه میگیریم 1- عمده ی بسیاری از بیماری ها به خاطر به هم خوردن بالانس مواد خاکی است مواد معدنی بدنه مثل کلسیم ، پتاسیم ،آهن و.. یکی از این ها کم و زیاد بشه باعث بیماری میشه بنابراین انسان برای این که کمتر مریض بشه نیاز به یک سری اطلاعات داره مثلا کلسیم در چی پیدا می
شه در لبنیات در شیر، دوغ، ماست،پنیر و ... که باید از اون ها استفاده کنیم اگر استفاده نکنیم پوکی استخوان میگیریم.
یک سری املاح ها فقط در گیاهانه ویتامین هایی که بدن نیاز داره توی گیاهانه توی گوجه فرنگی توی گرمک توی هندوانه توی طالبی است یک سری املاحی که بدن نیاز داره توی طالبیه توی خیار توی گیلاس توی انگور یک سری املاح هم توی این میوه هاس که اگر از این ها بگیریم این املاح را چی میشه کمبود های بدن رفع میشوند یک سری مغز فسفر میخواد حالا از کله پاچه میتوان استفاده کرد از مغز گوسفند میتوان استفاده کرد از اونجا باید تامین بشه پس اینجا مبحث تغذیه میاد که ما به این تغذیه نیاز داریم چون اصلا ساختار بدن ما از این تغذیه هاس از این مواد و املاح تشکیل شده است.
خوب وقتی که ما مغز را نگاه میکنیم میگن مغز بیش از صد میلیون نورون داره و یک
شبکه های اطلاعاتی پیچیده ای داره که ما هنوز پیداش نکردیم کشفش نکردیم یک سری مواد شیمیایی در مغز که بهشون ناقل های عصبی گفته میشه که در شبکه های اطلاعاتی هستند را ما پیدا کردیم یعنی بشر پیدا کرده مثل دوپامین ، سروتوئین ، اندرلانین ، انکفالین و.. یک سری از این ها را پیدا کردیم ، گفتیم همه چیز ما بر مبنای مواد شیمیایی است حتی وقتی میخواد تخمک گذاری توسط هورمون ها میخواد انجام بگیره توسط مغز فرمان صادر میشه هورمون ها مثل چی در عمل کار میکنن؟این اطلاعاتی که داده میشه یک رقمش مثل تلفون است چه جوری تلفنه ؟ مغز مستقیم شماره ی معده را میگیره میگه از فرماندهی مغز دستور  است که اسید ترشح کنی حالا پنج درصد یا هر میزان معده اسید ترشح میکنه برای کار کردن خودش این حالا یک زمان دستور از بالا میاد یه زمان دستور داخل خودش است دستور از درون خودش صادر میشه و میگه که این مشکل را داره یا این مشکل را نداره پس اینجا میبینیم اطلاعاتی که از مغز به قسمت های بدن میرسه بسیار دقیق و مهم است پس این یک نوع اطلاعات است که مثل موبایل یک جا را میگیره و یک جا دستور میده.. یک نوع دستورات دیگه مثل رادیو میمونه که بهش میگن هورمون مثل رادیو پیام که داره اخبار میگه جاده ی کندوان بسته شد جاده ی هراز بازه و .. تمام اطلاعات را میده هر کی خواست میگیره هورمون ها در کل بدن پخس میشن مثل رادبو اون قسمت های بدن این پیام را میگیرن پس یه رقم دیگه هم اطلاعات اینجوری گرفته میشه . داشتیم میگفتیم این ها میشن مال مواد  اطلاعات  اما بقیه کار ما بر اساس شیمیایی گفتیم میخوایم بخوابیم باید ماده ی بیهوش کننده بیاد و مارا خواب کنه همه چیز بر مبنای همینه حتی بیدار شدن هم بر مبنای همینه پس همه ی این هیکل ما بر اساس یک سری مواد شیمیایی مواد معدنی مواد بیوشیمی مواد الکتریسیته کار میکند و اگر نقصی پیش اومد اون نقص یک موقع مال همون نقطه ی مربوطه است یا مال جایی دیگر است یعنی مال تخمک گذاری هورمون باید یکسری اطلاعات بهش برسه ، اطلاعات از جایی دیگر میرسه کاری به تخمک نداره ، از جایی دیگر اطلاعات میرسه که تخمک گذاری کن ، حالا اینجا یک فرق اساسی انسان با ماشین آلات داره که ما این قضیه را در نظر نگرفته ایم و فراموش کرده ایم و اینجا میخوام بحث بسیار مهم دوا را مطرح کنم که اینجا یک پاراگراف گفت که حتما نباید دوا خانه شفا خانه باشد چون شفا را افریدگار میدهد و دوا را انسان ، فرق عمده ی ماشین آلات با انسان اینجاست و حتی حیوانات ، حیوانات بیابان که پزشک و روان پزشک ندارن که وقتی شیر دل درد میگیره مثلا میره میگرده غریزی یک گیاهی را پیدا میکنه و میخوره تا دل دردش خوب بشه و یا بعضی کارهای دیگرشون و این فرق عمده اینه که در ماشین آلات اون تعمیرکار باید حتما عیب اون ماشین را برطرف کنه ما وقتی لاستیک ماشینمون پنچر میشه اینجور نیست که چسب و اون مواد را بریزیم داخل لاستیک تا خودش درست بشه یا اگر شیر لوله ای خراب شده لاستیک آن را ما باید انجام بدیم خود شیر هیچ کاری نمیتونه انجام بده ولی اگر برای بدن انسان باشه باید اون لاستیک را بدیم شخص بخوره تا خودش خودش را تعمیر کنه منظور اینه که بزرگترین سیستم پزشکی و قوی ترین سیستم درمانی و بزرگترین بیمارستان های دنیا و بزرگترین اتاق های جراحی جهان و بزرگترین کادر های پزشکی در خود انسان تعبیه شده خود انسان در وجودش اینا نهادینه شده ساخته شده انسان موجودی بسیار عظیم و پیچیده ای است اینقدر عظیم و پیچیده است که یک انسان انسان دیگر را نمیتونه تعمیر کنه الا قادر به تعمیرش نیست حتی در قسمت جراحی وقتی میان یک قسمت را میبرند نمیان اون قسمت را با چسب قطره بچسبونن اون میدوزه ولی عمل چسبیدن اون گوشت را پزشک انجام نمیدهد خود بدن انجام میدهد خودش یه سیستمی داره که میاد اینا را جوش میده ، قلب وقتی که این رگ های کورنری که خون را به قلب میرسونن وقتی سن ذره ذره میره بالا و این رگ ها میگیرن چون شوخی بردار نیست 60 ساله یک رگ کوچک داره ازش خون رد میشه خوب این میگیره یا اون خونی که درون رگ ها اینقدر شفاف است اینقدر صیقلی است که خدا میدونه هیچ احدی نمیتونه به این صیقلی بودن داخل رگ ها کاری بکنه وقتی در رگ قلب فرد فنر میذارن ان فرد مجبوره تا اخر عمرس آسپرین بخوره که رگ های قلبش نگیرن رقیق بشن که رسوب نکنه ای ها را خود بدن انجام میده بنابراین تمام وظایف بر عهده ی سیستم بدن است پس بدن خودش یک سیستمی است که بزرگترین کادر تعمیراتی را داره ما کاره ای نیستیم میگیم خوب پس حکیم کارش چیه ؟ پزسک کارش چیه؟پزشک به عقیده ی من کارش اینه که ببینه کجای بدن چه ماده ای چه موادی کم دارد و آن را تهیه کنه.
ما خیلی از بیماری ها را نمیتوانیم درمان کنیم ، تا آینده هم شاید نتونیم درمان کنیم چون همه میخوان خودشون درمان کنند درمان را باید بدن بکنه ، بیماری ام اس را کی باید درمان کنه؟ بیماری ام اس بر اثر یک مشکلی در بدن بوجود آمده که خود بدن باید اون را درست کند بیماری ام اس چیه این رگ هایی که سیستم عصبی اعصاب اطلاعات را میدن این ها روکش داره مثل سیم روکش داره این سیستم بدن بر علیه خودش حرکت میکنه میاد این روکش ها را میخوره وقتی خورد این ها به هم اتصال میکنند وقتی که اتصال کردند میخواد ببینه دیدنش درست نیست میخواد راه بره راه رفتنش درست نیست. سیستم ایمنی گفتم بسیار فوق العاده قوی هستش مثلا سیستم بدن قبلا هم گفتیم وقتی چیزی را نشناسه بهش حمله میکنه یکی از بزرگترین سیستم ایمنی که بدن را کنترل میکند مکروفاژ ها هستند که توی مغز استخوان تولید میشن بنابراین اون فرد باید اون ماده ی لازم را در اختبار بدن قرار بده تا بدن خودش خودش را تعمیر کنه دقیقا همین کاری که ما در درمان اعتیاد داریم انجام میدهیم که همه ی دنیا میگه اعتیاد درمان ندارد ولی ما میگوییم درمان دارد البته ما درمان نمیکنیم ما راهنمای درمان هستیم .
خوب پس بیماری مشخص شد که چه بیماری هستش یک نقصی در این سیستم حالا این نقص براثر کمبود مواد میتونه باشه در اثر استفاده از ناخالصی ها که برای بدن ضرر داره میتونه باشه همین جور که منیزیم، پتاسیم و.. برای بدن مفید است زیادیش هم برای بدن ضرر داره شما پروتئین ، کلسیم ، چربی های اشباح شده از همه ی این ها باید استفاده کنی اگر نکنی یه جور بیماری میشه اگر زیاد استفاده کنی یه جور بیماری میشه مثل چاقی وقتی چاق شدیم چاقی هم خودش یک نوع بیماری است بیشتر بیماری های امروز مال چاق بودنه ، فرض کنیم فرد بیست کیلو اضافه وزن داره و چاق است مثل اینکه بیست کیلو آجر فرد گذاشته توی کوله پشتی اش و انداخته روی کمرش که خودش انواع و اقسام بیماری ها را میاره بیماری روده داره بیماری معده داره بیماری کلیه داره، خودش انواع و اقسام بیماری ها را داره علت این بیماری چیه اضافه وزن اگر این وزنش را بیاد به متعادل برسونه این بیماری ها رفع میشوند.
چاق بودن این نیست که فکر کنید فرد چاق شده شکمش بزرگ شده بیریخت و زشت شده ، این یک قضیه اش است که میگه زشتم کسی تحویلم نمیگیره قسمت عمده اش بیماری های دیگه ای میاره ده ها و صد ها بیماری میاره برای اینکه املاح و مواد زیادی در بدن جمع شده که مسلما چربی داره فشار خون داره هزار بیماری داره برای هرکیلو که گوشت یا چربی اضافه بدن بشه هزاران کیلومتر باید رگ خونی تصفیه بشه که این خون را برساند به بافت های بدن ، کم کردن ناگهانی اس هم باعث تخریب میشه ، پس قسمت عمده بیماری یا کمبود مواد یا اضافه بودن مواد است یک قسمت دیگر هم بر اثر افکار و اندیشه های منفی است ، وقتی افکار منفی باشه از یک موضوعی بسیار ناراحت باسه ، نا امید باسه ایجاد هزار مشکل میکنه اتس درونی است دیگه میگه در جهنم میشه هیزم اتش خودس یعنی از درون خودش میسوزه کسی که کینه داره نفرت داره تنفر داره و حسادت داره همش داره ضربه به خودس میزنه و ایجاد مشکل میشه که امروزه به این ها میگن مریض های روان تنی که من میگم افکار تنی که مثلا روده اس خرابه میگن عصبیه معده اس خرابه میگن عصبیه و ....و هزاران بیماری دیگه هستن که به نطر من منشا ان ها همش افکار عصبی هستش و یک مورد مهم دیگر که خیلی موثر است در این بیماری ها دود سیگار است که خودم هم یه موقع از روی جهل و نادانی این کار را میکردم چندین هزار سم هی داریم میدیم به ریه به ریه این حباب چه های ریه باید اکسیژن بگیرن که هوای تهرانم که خیلی الوده اس هیچ سیگارم به
ش اضافه میکنیم که باعث میشه این حباب چه های ریه را از بین ببریم الودگی یک طرف سیگار هم بهش اضافه میکنیم که اگر فیلم این ریه را ببینیم میبینیم چی بر سر ان میاد که بچه های پزشکی برای من تعریف کردند که ریه ی یک ادم غیر سیگاری صورتی رنگ است ولی ریه یک ادم سیگاری که فقط ده نخ سیگار میکشه سیاه سیاه است یه موقع اینجوری داریم جسممان را خراب میکنیم.
یک موقع هم با الکل ، ماشاا.. الکل هم که میخوایم بخوریم حسابی میخوریم گالن چهار لیتری را برمیداریم هی میخوریم حالا دیگه تریاک حالا دیگه شیره، حالا دیگه حشیش حالا دیگه گل حالا دیگه شیشه حالا دیگه گل حالا دیگه اسید این ها باعث تخریبی هستن همشون هم ماده ی شیمیایی هستند پس اینجا برای رفع بیمیاری باید کمبود مواد لازم در اختیار جسم قرار بگیرد تا خود
ش خودش را تعمیر کند.
حالا چیزی که امروز در پزسکی مطرح است اگر معده مشکل داره میخوان مشکل را در خود معده حل کنند در صورتی که ممکن است مشکل معده مشکل روده مشکل کلیه ،قلب در جایی دیگر باسه در خود اون نباشه .. میگن بیماری صرع مزمن است درمان نداره بیماری ام اس درمان نداره بیماری پوستی درمان نداره دوشخصیتی درمان نداره بیماری پروستات درمان نداره بیماری پروستات مشکل در خودش نیست که در جایی دیگر است ، بیماری تخمدان در جایی دیگر است ما اگر بشمریم میبینیم بیماری های بسیاری است که ما برایش درمان نداریم همین بیماری اعتیاد را هنوز که هنوز میگن درمان ندارد همین الان هم میگن درمان ندارد حتی توی امریکا هم میگن درمان ندارد یکی از دوستانم میگفت تازه داریم به حرف شما میرسیم که اعتیاد درمان دارد ولی خیلی کند خیلی اروم اروم داریم به این نکته میرسیم خوب وقتی برای بیماری اون مواد را به بدن میرسانیم در اونجا این بیماری یک مثلث میشه دوباره داروی مناسب یعنی دوای مناسب این سیستم چی میخواد ،چه نوع موادی میخواد چی کم دارد ؟ داروی مناسب میخواهد مثلا ما برای اعتیاد میگیم داروی مناسب چیه ؟ تریاک میگیم فرد معتاد بدنش چی کم دارد میگیم ناقل های عصبی فرد کار نمیکند البته این را ما میگیم خوب پس میگیم داروی مناسب برای فرد معتاد تریاک است چون همه چیز در خود دارد هم چسب دوقلو دارد هم سیمان دارد هم قیر دارد هم گونی دارد هم ملات همه چی دارد در تریاک هم کدئین است هم پاپاورین هم نارسئین هم نارکوتین داره و ... همه چی دارد که میدیم به بدن ، پس قاعده ی مثلث شد داروی مناسب که بسیارهم مهم است حالا یک ضلع آن مقدار مناسب است حکیم اول پیدا میکنه که چی کم دارد بدن که داروی مناسب بده مثلا برای بیماری ام اس بیماری صرع چه دارویی مناسب است بعد میایم مقدار مناسب ، چقدر بهس بدیم وقتی شیر آب خراب میسه میایم یک واشر عوض میکنیم چون فقط یک واشر نیاز دارد مقدار آن یه واشر است نه چندتا واسر پس اینجا مقدار دارو مهم است مثلا در درمان اعتیاد میان بهش 60 سی سی متادون بهش میدن فلوکسیتین بهس میدن کلونازپام و دیازپام هم بهس میدن خوب این مثل این میمونه که سقف ما یه سوراخ کوچک داره که یه کیسه سیمان لازم داره ما میایم یه چندتا کیسه سیمان میریزیم خوب این باعث خرابی میشه وقتی دارو مقدار
ش مناسب نباشه کم باشد یا زیاد باشد ایجاد مشکل میکنه پس مقدار دارو مهمه مثلا اینجا راهنما میاد به فرد یک دهم سی سی شربت میده بهش چون مقدار دارو را بلده باهمون یک دهم چرت میزنه یکی هم هست که بهش شانزده و نیم سی سی دارو بهش میده یکی یک واحد یکی 165 واحد پس مقدار دارو برای هر فرد فرق میکند یکی یک دهم میخوره یکی دیگه 165 برابر اون دارو میخوره پس مقدار مناسب دارو از اهمیت زیادی برخوردار است مسئله ی بعدی زمان مشخص پس داروی مناسب و مقدار مناسب مشخص شدن حالا زمان مناسب مثلا آشپزی میکنیم مواد مناسب را داریم گوشت ، مرغ هرچیزی ، مقدار مناسب را هم میدونیم که چه اندازه گوشت چقدر نمک چقدر فلفل نیاز است و حالا زمان مناسب ، چقدر بجوشه 5 دقیقه ، نیم ساعت یا بذاریم یک هقته بجوشه پس زمان مناسب هم ملاک است پس شد داروی مناسب ، مدار مناسب و زمان مناسب زمان مناسب یعنی چه زمانی دارو را استفاده کنیم ؟ روزی یک مرتبه یا دو مرتبه یا سه مرتبه وقتی میگیم زمان مناسب یعنی باید سر تایم استفاده بشه دارو نگیم صبح، ظهر ، شب چون برای یک نفر چهار صبح صبحه برای کسی ده صبح صبحه برای کسی چهار بعدازظهر صبحه بعضی ها هر زمان که از خواب بیدار میشن میگن همون موقع صبح است حالا فرق نمیکند ظهر و سب هم مینطور به همین صورت یعنی وقتی داریم سقفی را بتن میریزیم وقتی داریم سیمان میریزیم باید سیمان همینطور پست سر هم بیاد نمیتونیم اون را قطع کنیم مثلا نصف پشت بام را بتن بریزیم و ول کنیم یه 5 ساعت بعد دوباره شروع کنیم اینجوری سیمان خشک میسه و وقتی سیمان جدید را ریختیم ما بین این ها یک شکاف ایجاد میشه دو تیکه میشه سه تیکه میسه یک تیکه نمیشه دارو هم همینطور است وقتی دارو را خوردیم اون مواد به بدن ما رسید باید باید دز بعدی هم بهمون برسه مثلا 6 صبح که دارو میخوریم تا ساعت یک و دو این دارو تو بدنش است حالا باید دز بعدی دارو به بدن برسه دوباره میره تا ساعت 9 سب 10 شب، دارو تو خون ما جریان داره که دز بعدی را باید وارد بدن کنیم حالا اگر این دارو را بخوریم و 24 ساعت بعد دوباره بخوریم مثل همون سقف است یک سکافی بین آن ایجاد میشه پس زمان مناسب هم برای این ضیه بسیار بسیار اهمیت دارد .
پس من فقط این توضیحاتم شد که منم خوب هستم و در امورات جاری مسغول ،با همراهان خود قدری در مسائل بحث داریم و برای انجام آن ها از نیروی الهی یاری میطلبیم. در مورد انجام وظایف فی مابین یعنی همان کارهای بین ما و شما ، کل را عرض میکنیم ، میدانیم که با معذورات هم برخورد مینمایید اما میدانید که در طلب چه مسائلی نهفته است که بایستی جلو بروید زیرا با جلو رفتن گره و بند ها آرام آرام باز و راه ها هموار میشود ، خوب من تا همین جا این را توضیح دادم براتون همش شد مقدمه برای این بیماری و مثلث این بیماری و این بیماری در تمامی این بیماری ها صادق است چون من مدعی هستم که اگر داروی مناسب ومقدار مناسب در زمان مناسب در اختیار بدن قرار بدیم خود بدن خودش را  ترمیم میکنه و درست میکنه به همین دلیل است کسی که میره دانشگاه پزسکی سنگ بهش تمام آناتومی را آموزش میدن ، تمام فیزیولژی تمام بافت ها تمام را حتی تشریح بدن را جزء به جزء آموزش میدهند در طی هفت یا هشت سال که تازه پزشک عمومی میشه که تمام این سیستم رابدونه و بعد بدونه که چی نیاز داره کجا نیاز داره چونه نیاز داره من عقیده ام اینه که در طی این چند دهه در قسمت های مختلف پیشرفت کردیم مثلا در قسمت پزشکی در بعضی از قسمت ها پیشرفت داشتیم در بعضی قسمت ها نه ، اصلا پیشرفت نداشتیم چون راه ما راه اشتباهی است اصلا مسیر به عقیده ی من مسیر در بعضی رشته ها مسیر درستی نیست و راه اون ها را پیدا نکردیم ، اگر اون مواد لازم را دراختار بدن قرار بدیم بدن خودش خودش را درست میکنه ، ما این را فراموش کردیم فراموش کردیم که کاره ای نیستیم ما فقط یک موادی را در اختیار بدن قرار میدهیم باید تشخیص بدیم که چی قرار بدیم و در چه مرحله ای انجام بدیم و چکار باید بکنه  این ها باید کاملا روشن باشه وگرنه با برنامه هایی که با پیچیده ترین سیستم ها داریم  به نتیجه نمیرسیم ممکن است با ابتدایی ترین مسائل ما ا به نتیجه برسیم، ادامه ی بحث را میذارم برای جلسه ی بعد. 


از اینکه به حرف هایم گوش کردید از همه مچکرم.

نویسنده مسافر ایمان بهروز
وبلاگ شب شکن مدیریت اقای احمد پورمحمدی
نوع مطلب : سی دی های نوشتاری جناب مهندس دژاکام، 
برچسب ها : دوا سی دی دوا، نوشتار کامل سی دی دوا،
لینک های مرتبط :
جمعه 8 مرداد 1395 09:57 ق.ظ
خدا قوت بسیار عالی
دوشنبه 13 اردیبهشت 1395 02:35 ب.ظ
سلام خسته نباشدممنون ازمطالب مفیدوکاملتون خسته نباشید
دوشنبه 13 اردیبهشت 1395 02:34 ب.ظ
سلام خسته نباشدممنون ازمطالب مفیدوکاملتون خسته نباشید
پنجشنبه 20 اسفند 1394 05:43 ب.ظ
سلام ، خداقوت عالی و کامل بود ممنون استفاده کردم
پنجشنبه 6 اسفند 1394 11:11 ب.ظ
یا مَنِ اسْمُهُ دَوآءٌوَذِکْرُهُ شِفآءٌ
اى کسى که نامش دوا است‏ و یادش شفاءاست
سپاس از نویسنده محترم آقا ایمان بهروز
..
..
..


سه شنبه 4 اسفند 1394 02:26 ب.ظ
با سلام وتشکر زیاد از جناب مهندس ..من خودم بیماری پوستی ویتیلیگو که یک بیماری خود ایمنی میباشد رادارم .پس از گوش دادن به سی دهای شراره های نور و دوای جناب مهندس فهمیدم خودم با کارهای که کردم چه صدمه ای به خودم رده ام والان به لطف خدا سعی مکنم سفر خوبی را ادامه بدهم تا به رهای ودرمان کامل بیماریم برسم .باتشکر فراوان از همه زحمت کشان .
دوشنبه 3 اسفند 1394 05:37 ب.ظ
سلام خدا قوت برای من جای تعجب داشت هنوز سی دی رانرسیدم گوش بدم تو وبلاگ لژیونمون گزاشتیدش واقعا خسته نباشید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :